img18

Piepildi sapņus

Vieta, kur rodas idejas un pasakaini svētki

View more
img22

Kāzu un svētku
organizēšana

Galerija

View more
img22

Kontakti

Sazinies ar mums

View more

Kāzas un svētki

Wish – Vēlos! Tas ir stāsts par sapņiem, vēlmēm un pasakainiem svētkiem. Mēs rīkojam kāzas – romantiskas vai lietišķas, plašas vai šaurākā lokā: Jums ir tikai jāvēlas savs sapnis!

Palīdzēsim Jums it visā, sākot no jebkura posma līdz pat kāzu dienai. Sagatavosim un koordinēsim kāzu plānošanu, palīdzēsim vai parūpēsimies – pēc Jūsu izvēles – lai kas tas būtu: kāzu ielūgumi, svētku dekorēšana, aksesuāru jautājumi, svinību vietas izvēle, līgavas kleita un līgavaiņa ietērps, viesu izmitināšana, svinību transports, radošas fotosesijas, garda mielasta organizēšana. Būsim klāt arī svinību dienā, ļaujot Jums izbaudīt savas sapņu kāzas.

Uzņēmumiem

No idejas līdz lieliskiem svētkiem uzņēmumiem! Ikvieniem svētkiem tiek veidots individuāls risinājums, kas sevī ietver gan radošas, gan izaicinošas idejas. Parūpēsimies par lieliskām telpām, tīkamu noskaņu, labu ēdienu, mūziku un izklaides iespējām. Organizējam korporatīvos pasākumus, jubilejas, konferences, seminārus. Mēs parūpēsimies par katru detaļu un liksim smaidīt, priecāties un izbaudīt kvalitatīvi organizētu pasākumu, ko novērtēsiet Jūs un Jūsu darbinieki!